یوپرس - اخبار دانشگاهی

سوالات متداول


سوالات متداول کاربران از ما به همراه پاسخ آن ها در ادامه فهرست شده اند. در صورت تمایل به پرسش سوال جدید با ما تماس بگیرید.

فرآیند اضافه شدن یک سایت به منابع خبری یوپرِس جهت پوشش چگونه است؟

فرآیند اضافه کردن منبع:

در صورتی که به نظر شما جای یک منبع خبری در میان منابع تحت پوشش یوپرِس خالی است، می توانید سایت مورد نظر خود را از طریق فرم تماس با ما و یا ایمیل upress.ir@gmail.com برای ما ارسال کنید. سایت مورد نظر بررسی و پس از تایید به منابع یوپرِس اضافه می گردد.

معیار انتخاب سایت های تحت پوشش یوپرِس چیست؟

معیار انتخاب منابع خبر:

هدف یوپرِس پوشش حداکثر روی سایت هایی است که اخبار معتبر آکادمیک ارائه می کنند. یوپرِس یک سایت ایرانی است و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. سایت هایی که مخالف قوانین عمل می کنند و یا فیلتر شده اند تحت پوشش یوپرِس قرار نخواهند گرفت.

چطور می توانم خبری را در یوپرِس منتشر کنم؟

امکان انتشار خبر:

یوپرِس یک جستجوگر هوشمند خبر دانشگاهی است و هیچ خبری را از طرف خود منتشر نمی کند. شما می توانید خبر خود را به سایت های تحت پوشش یوپرِس بدهید. در صورتی که خبر شما در رابطه با دانشگاه باشد یوپرِس بصورت خودکار آن را به اخبار منعکس می کند.

چگونه می توانم صفحه ی اصلی خبر در سایت ناشر را مطالعه کنم؟

مشاهده متن اصلی خبر:

با کلیک روی عنوان هر خبر در یوپرِس به صفحه ی متن خبر منتقل می شوید. در صورتی که تمایل به مطالعه متن اصلی خبر در سایت ناشر داشته باشید می توانید روی لینک منبع خبر در انتهای متن خبر در یوپرِس کلیک نمایید تا به صفحه ی اصلی خبر منتقل شوید.

اگر قادر به مشاهده صفحه اصلی خبر در سایت ناشر آن نیستید می تواند به یکی از دلایل زیر باشد

  • سایت ناشر اصلی خبر در حال حاضر در دسترس نیست. این مسئله می تواند ناشی مسائل فنی آن سایت باشد.
  • سایت ناشر اصلی، خبر را حذف کرده است.
  • اینترنت شما دچار اختلال و یا مشکل عدم اتصال به سِروِر سایت اصلی خبر است و قادر به مشاهده آن به صورت موقت یا دائم نیستید.

غیر از این موارد در صورتی که مشکلی وجود داشت می توانید لینک صفحه آن را برای ما ارسال کنید تا بررسی و برطرف گردد.

چگونه می توان برای یک خبر منتشر شده در یوپرِس جواب ارسال کرد؟

ارسال جوابیه برای خبر:

یوپرِس یک جستجوگر هوشمند خبر دانشگاهی است و در آن هیچ خبری تولید نمی شود. شما باید جوابیه خود را به سایت ناشر اصلی خبر که در بالای متن خبر ذکر شده است ارسال کنید. در صورت انتشار خبر یا جوابیه خبر شما و مرتبط بودن موضوع آن به دانشگاه یوپرِس به صورت خودکار آن را منتشر می نماید.